Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

Akcesoria podróżne

Filtruj i sortuj

Kolor
Twój wybór: Usuń wszystko

Akcesoria podróżne

Wyjeżdżasz na zasłużony urlop? A może wybierasz się w podróż służbową? Mamy dla Ciebie praktyczne akcesoria do bagażu, dzięki którym jeszcze lepiej zabezpieczysz swoje walizki nawet na najdłuższych trasach. Zobacz, co może Ci się przydać!

Pokrowce na walizki

Pokrowiec na walizkę to dodatkowe zabezpieczenie Twojego bagażu. Przyda się, zwłaszcza jeśli wyruszasz w trasę samolotem. Pokrowce na walizki:


  • wzmacniają ochronę walizki przed uszkodzeniami mechanicznymi, zamoknięciem czy porysowaniem,

  • stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą – uniemożliwiają szybkie rozsunięcie bagażu,

  • ułatwiają identyfikację walizek, np. na lotniskowej taśmie czy w luku – z łatwością rozpoznasz swój bagaż, gdy będzie pokryty designerskim pokrowcem.

Pokrowiec dobierzesz do rozmiaru walizki z kolekcji OCHNIK – te akcesoria do walizek są dostępne w trzech rozmiarach. Sprawdź!

Kuferki czy kosmetyczki? Oto jest pytanie!

Pokrowiec dobierzesz do rozmiaru walizki z kolekcji OCHNIK – te akcesoria do walizek są dostępne w trzech rozmiarach. Sprawdź!

Kłódki do walizek

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Jeżeli Twoja walizka nie ma wbudowanego zamka lub po prostu chcesz wzmocnić jej ochronę przed kradzieżą, kłódka do walizki na szyfr pozwoli Ci w prosty sposób zabezpieczyć bagaż. Wystarczy zamontować ją w specjalnym uchwycie przy zamku błyskawicznym i gotowe!

Identyfikatory – przydatne akcesoria do bagażu

Kolorowe i stylowe identyfikatory do bagażu to prosty sposób na oznaczenie walizki. Ten niepozorny gadżet, zawieszony na rączce, sprawi, że szybko rozpoznasz swój bagaż. A gdyby torba się zgubiła, znalazcy będzie łatwiej odnaleźć właściciela dzięki danym umieszczonym na etykiecie.

Sprawdź również inne akcesoria do walizek z kolekcji OCHNIK, w tym praktyczne pasy do bagażu. Na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz!