Używamy plików cookie w celach poprawy jakości usług świadczonych poprzez stronę, identyfikacji osób zalogowanych, zapamiętywania oglądanych lub zamawianych produktów lub danych z formularzy, obsługi konta w sklepie internetowym, personalizacji i dostosowania reklam i treści oraz statystycznych. Zapoznaj się z informacjami na ten temat klikając w ten link Polityka Prywatności, gdzie znajdziesz także informacje jak wyłączyć stosowanie plików cookie. Klikając w przycisk OK wyrażasz zgodę na ich użycie.

  OK
Infolinia pn-pt: 08:00 - 20:00 | tel +48 25 748 43 10

FORMY PŁATNOŚCI

W sklepie internetowym OCHNIK dostępne są następujące formy płatności:

Za pobraniem
Przy odbiorze przesyłki u kuriera firmy GLS (dotyczy wyłącznie zamówień wysyłanych na teren Polski)

Płatność kartą kredytową lub online
Autoryzacji płatności on-line i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online PayU, Przelewy24 lub PayPal. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. W przypadku nieotrzymania zapłaty na rachunek OCHNIK podmiotów pośredniczących w transakcji (elektronicznych systemów płatności), zamówienie nie jest uznawane za prawidłowo złożone, co oznacza, że zamówienie nie zostanie zrealizowane. W takiej sytuacji należy złożyć nowe zamówienie.

Ważne! Sklep internetowy OCHNIK nie akceptuje przelewów tradycyjnych, w związku z czym Klient nie zostanie poinformowany o numerze rachunku bankowego dla dokonania takiego przelewu.