Infolinia: +48 25 748 43 10   pon-pt: 08:00 – 18:00

Środki pielęgnacyjne dla skórzanych produktów

Liczba produktów: 7
Widok:
Layer 1

Środki do pielęgnacji

Korzystasz z akcesoriów ze skóry naturalnej lub ekologicznej? Jeśli tak, pamiętaj, że tego typu tworzywa wymagają uważnej pielęgnacji. Zadbaj o nie, a odwdzięczą Ci się eleganckim wyglądem przez lata. Aby osiągnąć taki efekt, sięgnij po profesjonalne środki do konserwacji skóry, które zostały stworzone specjalnie z myślą o skórzanej galanterii. Przekonaj się, jak łatwo dobrać odpowiednie produkty!

Jaki preparat do konserwacji skóry wybrać?

Środki do konserwacji skóry to bardzo szeroka gama produktów. Wybierając odpowiedni, należy zwrócić uwagę m.in. na:
  • cel, w jakim go zastosujesz – inny preparat do pielęgnacji skóry będzie Ci potrzebny do wstępnego zabezpieczenia akcesorium, inny zaś przyda się np. do zregenerowania i odświeżenia portfela czy aktówki, które były już użytkowane przez kilka dobrych lat;
  • typ skóry, z której wykonany jest dany produkt – przykładowo skóra licowa potrzebuje innego środka do impregnacji niż wyroby z zamszu czy ekoskóry;
  • sposób aplikacji – dostępne są środki do konserwacji skóry w formie pasty, sprayu czy balsamu.
Wybór należy do Ciebie! W kolekcji OCHNIK czekają na Ciebie nowoczesne preparaty do konserwacji skóry. Możesz wybrać zarówno profesjonalne impregnaty do kurtek skórzanych, jak i środki odpowiednie do zabezpieczenia oraz odświeżenia butów skórzanych, torebek czy portfeli. Jeśli masz wątpliwości, co wybrać, sprawdź opisy poszczególnych środków do pielęgnacji lub skonsultuj się z naszymi specjalistami!
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

© Sklep internetowy OCHNIK 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by