Infolinia: +48 25 748 43 10   pon-pt: 08:00 – 18:00

O SKLEPIE

Sklep internetowy OCHNIK dedykowany jest wszystkim Klientom, którzy chcą mieć dostęp do pełnej oferty produktów OCHNIK bez konieczności opuszczania domu czy biura i odwiedzania centrum handlowego.

Sklep internetowy OCHNIK prowadzony jest przez firmę OCHNIK S.A. z siedzibą w Garwolinie, przy ul. Stacyjnej 8B, podatnika podatku od towaru i usług VAT o numerze NIP: 826-000-07-80, wpisanego do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000604045 i do Krajowego Rejestru Urzędowego Podmiotów Gospodarki Narodowej pod numerem REGON 005176399. Kapitał Zakładowy wynosi 8.090.500,00 zł.


Firma OCHNIK została założona w roku 1989 przez braci Jacka i Cezarego Ochników. Historia marki zaczęła się od zaprojektowania, uszycia oraz sprzedania jednego egzemplarza kurtki.
Bracia wzorując się na sławnych, włoskich manufakturach, postawili sobie za cel stworzenie rodzinnego przedsiębiorstwa, które zdobędzie uznanie dzięki najwyższej jakości swoich wyrobów. Początkowo siedzibą firmy był ich dom rodzinny, z czasem produkcja, magazyn i część biurowa przeniosły się w inne miejsca.
Zaczynając od sprzedaży pojedynczych egzemplarzy, firma stale zyskiwała nowych klientów. Kilka lat temu do braci dołączył najmłodszy – Marcin Ochnik, który doskonale odnalazł się w nowej rzeczywistości i przejął obowiązki Prezesa. Dzięki niemu sieć sprzedaży zaczęła się prężnie rozwijać, kolejno powstawały nowe salony sygnowane logiem marki.
Obecnie Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej. Kolekcje firmy OCHNIK tworzone są przez młodych, ambitnych projektantów, którzy pragną kultywować na rynku polskim umiłowanie do tego, co piękne. Na bieżąco śledzą trendy jakie będą obowiązywać w modzie w danym sezonie, dlatego też starannie dobierają kolory i projektują fasony kurtek czy torebek.

Doświadczenie projektantów sprawia, że wzornictwo firmy jest doceniane zarówno w Polsce jak i zagranicą. Ochnik to od lat wyłącznie naturalne, szlachetne surowce, niepowtarzalny design oraz perfekcyjne wykończenie. Co sezon marka oferuje ekskluzywne, niezwykle oryginalne kolekcje kurtek, płaszczy, marynarek, kożuchów oraz szeroką gamę galanterii skórzanej: torebki, teczki, torby podróżne, etui, portfele, rękawiczki i paski. Pracuje z wybitnymi polskimi projektantami – Marią Nowińską, duetem Paprocki & Brzozowski oraz uznaną kreatorką mody Violą Śpiechowicz tworząc limitowane kolekcje, które cieszą dużym zainteresowaniem zarówno w świecie mody jak i wśród klientów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

© Sklep internetowy OCHNIK 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by