Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

INFORMACJE PRAWNE

Sklep internetowy www.ochnik.com jest własnością firmy OCHNIK S.A. Informacje umieszczone na stronie internetowej www.ochnik.com nie stanowią oferty zawarcia umowy w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny oferowanych produktów dotyczą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową www.ochnik.com i mogą różnić się od cen produktów dostępnych w salonach firmowych OCHNIK. Firma OCHNIK zastrzega sobie prawo odmowy zwrotu różnicy w cenie produktu, którego zakupu Klient dokonał w salonie firmowym OCHNIK. Właściciel serwisu, firma OCHNIK S.A., dokłada wszelkich starań, aby informacje publikowane w serwisie www.ochnik.com były możliwie najdokładniejsze i aktualne.

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym www.ochnik.com są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie www.ochnik.com są chronione prawem handlowym oraz umowami międzynarodowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie, również we fragmentach, – jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy OCHNIK S.A.

Treść i struktura strony internetowej www.ochnik.com chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie OCHNIK S.A.

Wszelkie zastrzeżone nazwy i logotypy firm pojawiających się w materiałach udostępnianych przez www.ochnik.com zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.