Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

Torby podróżne

Filtruj i sortuj

Kolor
Materiał
Orientacja
Wielkość
Dodatki
... [Wszystkie filtry]
Twój wybór: Usuń wszystko

Torby podróżne

Funkcjonalne, ergonomiczne i stylowe – takie są torby podróżne OCHNIK. Niezależnie od tego, czy poszukujesz modelu minimalistycznego o sportowym charakterze, czy wyrafinowanego                            i ekskluzywnego – idealna torba podróżna czeka na Ciebie w naszej kolekcji. Podróżuj z klasą i komfortowo – tak, jak lubisz!

Torba podróżna – kiedy to dobre rozwiązanie?

Bardzo częstym określeniem, które stosuje się dla bagażu z tej kategorii, jest „torba weekendowa”. I rzeczywiście, torby podróżne damskie i męskie chętnie wykorzystywane są podczas krótkich wyjazdów, często o nieformalnym charakterze. Nie jest to jednak wyłączne zastosowanie tych modeli.

W kolekcji OCHNIK znajdziesz również eleganckie torby podróżne męskie czy damskie, które sprawdzą się także podczas nieco dłuższych wyjazdów – na przykład te wykonane z bydlęcej skóry licowej, wyposażone w dwie oddzielne komory otwierające się jak w walizce. To idealna alternatywa dla osób, które chcą przewiesić bagaż przez ramię lub trzymać go w dłoni.

Ponadto torba podróżna damska czy męska może być łatwiejsza do umieszczenia w miejscu przeznaczonym na bagaż w pociągu czy w bagażniku samochodowym, jest bowiem bardziej elastyczna od twardej walizki.

Jeżeli chcesz podróżować z klasą i wyróżniać się na tle innych pasażerów, torba weekendowa męska lub damska będzie dla Ciebie świetnym wyborem. W kolekcji OCHNIK znajdziesz bogaty wybór modeli dla Niej, dla Niego i uniwersalnych. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, która torba podróżna damska weekendowa lub jej męska wersja będzie dla Ciebie idealna. Spośród naszych propozycji z łatwością wybierzesz bagaż, który zapewni Ci pełnię komfortu i dopasuje się do Twojego stylu.