Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

Walizki małe

Filtruj i sortuj

Kolor
Materiał walizki
Rozmiar walizki
Liczba kółek
Zamek szyfrowy
Rodzaj walizki
... [Wszystkie filtry]
Twój wybór: Usuń wszystko

Walizki małe

Walizki małe OCHNIK to doskonała propozycja na krótki lub nieco dłuższy wyjazd – jako uzupełnienie podstawowego, większego bagażu. Zadbaliśmy o to, aby mimo niewielkich rozmiarów każda mini walizka dawała możliwość bezpiecznego i komfortowego umieszczenia wszystkich niezbędnych ubrań i akcesoriów. Jest to możliwe m.in. dzięki elastycznym pasom zabezpieczającym, przestrzeniom zamykanym na suwak, a przede wszystkim solidnym materiałom, z których została wykonana każda walizka mała na kółkach z logo OCHNIK.

Doskonale znając oczekiwania naszych Klientów, dążymy do tego, aby każda mała walizka była poręczna i wielofunkcyjna. Koniecznie sprawdź wszystkie dostępne modele.

Małe walizki podróżne – jak wybrać najlepszy model?

Potrzebna Ci mini walizka i zastanawiasz się, który model wybrać? Weź pod uwagę:


  • przeznaczenie – jeżeli np. interesują Cię walizki na kółkach małe, które można wykorzystać jako podręczny bagaż w samolocie, koniecznie sprawdź zgodność rozmiaru z wymogami linii lotniczej,

  • rozmiar – w kategorii małych walizek mieszczą się zarówno modele 15’’, jak i te o pojemności 19-20’’,

  • materiał wykonania – możesz postawić np. na lekki ABS lub na miękki, bardziej elastyczny poliester,

  • design – przygotowaliśmy zarówno walizki małe w stonowanych, biznesowych barwach, jak i te o wyrazistym designie, które łatwo rozpoznać na lotnisku czy w hotelowym lobby.

Pamiętaj: do małych walizek dostępnych w ofercie OCHNIK możesz dokupić modele w większym rozmiarze z tej samej serii. W ten sposób stworzysz własny, funkcjonalny komplet na każdą podróż.