Infolinia: +48 25 748 43 10   pon-pt: 08:00 – 18:00
Jasnobeżowa mała torebka damska z logo TOREC-0916A-81(W25) - widok przodem na białym tle.
Jasnobeżowa mała torebka damska z logo TOREC-0916A-81(W25) - widok modelki trzymającej produkt, na białym tle.
Jasnobeżowa mała torebka damska z logo TOREC-0916A-81(W25) - widok przodem na białym tle.
Jasnobeżowa mała torebka damska z logo TOREC-0916A-81(W25) - widok modelki trzymającej produkt, na białym tle.
Producent: OCHNIK
Kod: TOREC-0916A-81(W25)

Jasnobeżowa mała torebka damska z logo

99,90 zł - cena aktualna
169,90 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką
169,90 zł - cena regularna
TikTok
Użyj kodu „WIOSNA” i odbierz rabat -30% na produkty nieprzecenione z kolekcji WL25 na zakupy powyżej 199zł.

Kolor:

Jasnobeżowa mała torebka damska z logo TOREC-0916A-81(W25)Ciemnobeżowa mała torebka damska z logo TOREC-0916A-82(W25)Czarna mała torebka damska z logo TOREC-0916A-99(W25)Kremowa mała torebka damska z logo TOREC-0916A-12(W25)

Wysyłka do 4 dni roboczych.

Mała torebka damska z logo w kolorze jasnobeżowym to stylowy dodatek na każdą okazję. Jej minimalistyczny design oraz funkcjonalność sprawdzi się w każdym wydaniu.
 
Mała i pojemna
 
Torebka damska wykonana z wysokiej jakości imitacji skóry, zachwyca minimalistycznym designem i eleganckim, jasnym kolorem w beżowej tonacji. Jednokomorowy model z podwójnym zapięciem – magnetycznym oraz suwakiem – zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Na froncie znajduje się widoczny logotyp marki, który dodaje jej prestiżowego charakteru. Odpinany, regulowany pasek umożliwia noszenie torebki na różne sposoby, dopasowując ją do każdej stylizacji. Elementy metalowe w kolorze jasnego złota podkreślają jej nowoczesny wygląd. Kompaktowy model, idealny na co dzień, nie mieści formatu A4, za to z pewnością znajdziesz w nim miejsce na telefon oraz portfel.
Kategorie:
Torebka
Asortyment:
TOREBKI NIESKÓRZANE
  • kolor jasnobeżowy
  • imitacja skóry
  • model jednokomorowy
  • zapięcie klapą na zatrzask oraz suwak
  • wewnątrz kieszeń ma suwak
  • odpinany pasek, regulowany
  • logotyp marki na froncie
  • model z podszewką
  • elementy metalowe w kolorze jasnego złota
  • model nie mieści formatu A4
Skład: imitacja skóry

Wymiary torebki:
  • wysokość – 14 cm
  • szerokość – 22 cm
  • głębokość – 10 cm
  • długość paska max – 120 cm
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

© Sklep internetowy OCHNIK 2025. All Right Reserved.
e-commerce platform by