Czarny dwukomorowy plecak męski to praktyczne połączenie funkcjonalności i nowoczesnego stylu.
Praktyczny i pojemny
Wykonany z wytrzymałych materiałów, posiada dwubiegunowe suwaki, które zapewniają łatwy dostęp do wnętrza.
Przednia kieszeń na suwak ułatwia przechowywanie drobiazgów, a gąbka na tylnej ścianie oraz szelkach zwiększa komfort noszenia.
Wyposażony w pas do założenia na walizkę i regulowane szelki, plecak jest idealny na podróże, do pracy i codzienne użytkowanie. Czarne metalowe detale nadają mu elegancki wygląd, który doskonale uzupełni każdą stylizację.
Świetnie sprawdzi się jako bagaż podręczny do linii lotniczych: Ryanair,LOT, Wizz Air, Norwegian, Easy Jet, Lufthansa, Enter Air, Air France, Qatar Airways, American Airlines.
Kategorie:
Plecak
Asortyment:
TORBY NIESKÓRZANE
kolor czarny
model dwukomorowy
zamykany na dwubiegunowe suwaki
przednia ściana: kieszeń na suwak
gąbka na tylnej ścianie i szelkach
pas do założenia na walizkę
regulowane szelki, uchwyt do noszenia w dłoni
elementy metalowe w kolorze czarnym
linie lotnicze: Ryanair, LOT, Wizz Air, Norwegian, Easy Jet, Lufthansa, Enter Air, Air France, Qatar Airways, American Airlines
Skład: 70% poliester, 30% poliuretan
Wymiary plecaka:
wysokość - 43 cm
szerokość - 29 cm
głębokość - 15 cm
długość szelek max - 90 cm
Newsletter
Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!
Klub Klienta Ochnik
Dołącz do Klubu Klienta i skorzystaj z wyjątkowych rabatów i przywilejów!