Infolinia: +48 25 748 43 10   pon-pt: 08:00 – 18:00
Bezbarwny spray ochronny PROTECTOR-NANO-SPRAY
Bezbarwny spray ochronny PROTECTOR-NANO-SPRAY
PROTECTOR-NANO-SPRAY

Bezbarwny spray ochronny

54,90 zł - cena aktualna

Darmowa wysyłka do 3 dni roboczych.

Koszty dostawyFormy płatności

Bezbarwny spray zapewniający zaawansowaną ochronę przed nasiąkaniem wodą i brudem, oparty o najnowszą nanotechnologię. Nie tylko zapobiega absorpcji wilgoci, ale także znacznie ogranicza brudzenie się materiałów przy równoczesnym zachowaniu właściwości oddechowych skóry. Preparat podczas aplikacji rozdrabnia się na mikroskopijne kropelki i przylega do poszczególnych włókien tekstylnych i skóry. Preparat przeznaczony do skór licowych, nubukowych, zamszowych oraz tekstyliów. Nie nadaje się do skór lakierowanych i materiałów syntetycznych.

Pojemność: 400 ml

UWAGA! Prosimy o przemyślane zakupy środków do pielęgnacji!
Zgodnie z Art. 38 Ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu..

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

© Sklep internetowy OCHNIK 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by