Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

Walizki duże

Filtruj i sortuj

Kolor
Materiał walizki
Rozmiar walizki
Liczba kółek
Zamek szyfrowy
Rodzaj walizki
... [Wszystkie filtry]
Twój wybór: Usuń wszystko

Walizki duże

Przed Tobą długa podróż? A może wybierasz się na wakacje w gronie najbliższych i dzielisz z nimi bagaż? Jeśli tak, na pewno zainteresują Cię walizki duże. Modele o największej pojemności doskonale sprawdzają się podczas dłuższych wyjazdów lub wtedy, gdy po prostu musisz zabrać ze sobą więcej rzeczy, np. kilka garniturów biznesowych lub rozbudowaną garderobę. W kolekcji OCHNIK czeka na Ciebie niejedna walizka duża o parametrach, które sprostają oczekiwaniom. Poznaj nasze duże walizki podróżne i dobierz odpowiednią dla siebie.

Walizka duża – wymiary

Duże walizki podróżne OCHNIK są dostępne w rozmiarze 28’’. Standardowe wymiary takiego bagażu wynoszą ok. 76×50×30 cm – dokładne parametry podane są w opisie konkretnych modeli. Walizka duża o pojemności ok. 90 l sprawdzi się nawet podczas najdłuższych wyjazdów i zapewni możliwość precyzyjnej organizacji bagażu.

Walizka duża miękka czy twarda?

Walizki duże w ofercie OCHNIK dostępne są w wielu wariantach. Różnią się nie tylko designem, ale również materiałem wykonania. Proponujemy:


  • walizki duże twarde – wykonane z lekkiego ABS, polipropylenu (PP) lub polycarbonu. To materiały, które doskonale ochronią zawartość bagażu przed zgnieceniem czy innym rodzajem zniszczenia, a także przed działaniem wilgoci. Sprawdzą się doskonale np. podczas podróży samolotem,

  • walizki duże miękkie – wykonane z poliestru bądź nylonu. Bardziej elastyczne, najczęściej wyposażone w dodatkowe kieszenie, lekkie i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Doskonałe, gdy często wyruszasz w drogę i podróżujesz np. samochodem.

Każda walizka duża z naszej kolekcji wyróżnia się solidną i ergonomiczną konstrukcją. Bagaże są wyposażone m.in. w zamykane komory, pasy zabezpieczające oraz wygodne, teleskopowe rączki. Zapoznaj się ze wszystkimi modelami i wybierz odpowiedni dla siebie.