×

test123

Jak dokonac zwrotu?


Otwórz stronę www.ochnik.com/zwroty-i-reklamacje

 

zwroty

 

TUTAJ.

 

4

 

Wybierz Odstąpienie od umowy i wpisz numer zamówienia, które chcesz zwrócić.

Uzupełnij wymagane pola i wyślij zgłoszenie zwrotu.Wypełnij papierowy formularz odstąpienia od umowy dołączony do Twojej przesyłki.
Formularz możesz też pobrać TUTAJ.

Spakuj zwracane produkty wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy. Jeśli korzystasz z naszego opakowania, pamiętaj o usunięciu starej etykiety adresowej.


Możesz wybrać jeden ze wskazanych niżej sposobów odesłania zwrotu:


 

  • Nadanie przesyłki w paczkomacie.
    Instrukcję dokonania zwrotu znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/szybkie-zwroty Koszt 13 PLN (opłata potrącana przez e-sklep z kwoty zwrotu za zamówienie);
  • Nadanie przesyłki w punkcie Parcel Shop GLS
    Wygeneruj etykietę na stronie: https://www.gls-returns.com/#/m/ochnik i zanieś paczkę do wybranego punktu Parcel Shop. Koszt 5 PLN (opłata potrącana przez e-sklep z kwoty zwrotu za zamówienie);
  • Możesz też odesłać przesyłkę w inny, wybrany przez siebie sposób, na podany niżej adres: Sklep internetowy OCHNIK ul. Przemysłowa 45 08-410 Wola Rębkowska Z dopiskiem: ZWROTW ciągu 14 dni od przyjęcia przez nas zwrotu otrzymasz zwrot należności za zamówienie (w taki sam sposób, w jaki zostało opłacone). W przypadku zamówień z płatnością za pobraniem zwrot środków nastąpi na rachunek bankowy wskazany w formularzu odstąpienia od umowy.