Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

Walizki kabinowe

WYBIERASZ SIĘ W PODRÓŻ SAMOLOTEM? Wybierz walizkę odpowiednią dla danej linii lotniczej!

Filtruj i sortuj

Kolor
Materiał walizki
Rozmiar walizki
Liczba kółek
Zamek szyfrowy
Rodzaj walizki
... [Wszystkie filtry]
Twój wybór: Usuń wszystko

Walizki kabinowe

Walizki kabinowe to te, które możesz zabrać ze sobą jako bagaż podręczny na pokład samolotu. Niewielkie i lekkie, a jednocześnie zaskakująco pojemne – sprawdzą się podczas krótkich, weekendowych wyjazdów, a nawet w czasie nieco dłuższych podróży.

W kolekcji OCHNIK znajdziesz zarówno eleganckie i wytrzymałe walizki kabinowe twarde, jak i modele wykonane z miękkiej, ale solidnej tkaniny. Bez względu na to, czy szukasz klasycznego wzoru, czy też nowoczesnego i wyrazistego, idealna walizka kabinowa czeka na Ciebie w naszym sklepie. Spośród bogatej oferty z łatwością wybierzesz swojego faworyta.

Jakie wymiary walizek kabinowych oferujemy?

Walizka mała kabinowa to pojęcie względne, a konkretne wymiary bagażu, który można zabrać na pokład samolotu bez konieczności jego nadawania, definiują poszczególne linie lotnicze. Jeżeli chcesz mieć pewność, że kabinowa walizka, którą wybierzesz, spełni wymagania konkretnej firmy, skorzystaj z wyszukiwarki w naszym sklepie internetowym. Wystarczy, że wybierzesz z listy linię, z którą planujesz podróż, a wyświetlą Ci się wyłącznie modele, które posiadają wymagane przez danego przewoźnika wymiary walizki kabinowej.

Najczęściej wybierana jest walizka kabinowa 50×40×20 lub o nieco większych rozmiarach – taki model daje Ci możliwość komfortowego spakowania się na kilkudniową podróż. W niektórych liniach akceptowaną jako bagaż podręczny bez dodatkowych opłat jest wyłącznie walizka kabinowa 40×30×20. Ergonomiczny model o takich wymiarach również znajdziesz w kolekcji OCHNIK.

Pamiętaj: podajemy całkowite wymiary walizki kabinowej po złożeniu rączki teleskopowej.

Jeśli wybierzesz rozmiar odpowiadający wymogom linii lotniczych, nie będziesz mieć problemu z zabraniem walizki na pokład. Życzymy udanej podróży!