Używamy plików cookie w celach poprawy jakości usług świadczonych poprzez stronę, identyfikacji osób zalogowanych, zapamiętywania oglądanych lub zamawianych produktów lub danych z formularzy, obsługi konta w sklepie internetowym, personalizacji i dostosowania reklam i treści oraz statystycznych. Zapoznaj się z informacjami na ten temat klikając w ten link Polityka Prywatności, gdzie znajdziesz także informacje jak wyłączyć stosowanie plików cookie. Klikając w przycisk OK wyrażasz zgodę na ich użycie.

  OK
Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10
×

KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE POLSKI

Wysyłka zamówień za pośrednictwem Paczkomaty 24/7

RODZAJ PŁATNOŚCI KOSZT PRZESYŁKI DARMOWA DOSTAWA
DOTYCZY ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ
Płatność online (przedpłata) 12 ZŁ 150 ZŁ
Płatność za pobraniem 15 ZŁ 200 ZŁ
 

Wysyłka zamówień za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS

RODZAJ PŁATNOŚCI KOSZT PRZESYŁKI DARMOWA DOSTAWA
DOTYCZY ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ
Płatność online (przedpłata) 12 ZŁ 150 ZŁ
Płatność za pobraniem 15 ZŁ 200 ZŁ

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów dostawy oraz wysyłki za granicę znajdziesz tutaj.
 

Preparat ochronny PROTECTOR-NANO

NANO-PROTECTOR

Producent: OCHNIK
  • 49,90
  • Dostępny w magazynie

  • Produkt niedostępny.

Opis produktu

PREPARAT OCHRONNY  NANO PROTECTOR

Bezbarwny spray zapewniający zaawansowaną ochronę przed nasiąkaniem wodą i brudem, oparty o najnowszą nanotechnologię. Nie tylko zapobiega absorpcji wilgoci, ale także znacznie ogranicza brudzenie się materiałów przy równoczesnym zachowaniu właściwości oddechowych skóry. Preparat podczas aplikacji rozdrabnia się na mikroskopijne kropelki i przylega do poszczególnych włókien tekstylnych i skóry.
Preparat przeznaczony do skór licowych, nubukowych, zamszowych oraz tekstyliów.  Nie nadaje się do skór lakierowanych i materiałów syntetycznych.
Pojemność: 400 ml
UWAGA! Prosimy o przemyślane zakupy środków do pielęgnacji!
Zgodnie z Regulaminem § 8 pkt. 3.2. prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.