Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

Walizki średnie

Filtruj i sortuj

Kolor
Materiał walizki
Rozmiar walizki
Liczba kółek
Zamek szyfrowy
Rodzaj walizki
... [Wszystkie filtry]
Twój wybór: Usuń wszystko

Walizki średnie

Szukasz uniwersalnego bagażu, który sprawdzi się zarówno podczas krótszej, jak i dłuższej podróży? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być walizka średnia. Pomieści wystarczająco dużo ubrań i akcesoriów, a jednocześnie nie obciąży Cię zbyt mocno, gdy będziesz się przemieszczać do celu podróży. Dlatego to must-have w Twojej kolekcji bagażu!

Walizka średnia, czyli jaka?

Jaki rozmiar mają walizki średnie? Najczęściej tym mianem określa się modele 24-calowe, co przekłada się na pojemność między 60 a 70 litrów. To wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić kilka pełnych zestawów ubrań, dużą kosmetyczkę, 2-3 pary butów oraz dodatkowe akcesoria potrzebne w podróży.

Walizka średnia na kółkach dobrze spisze się zarówno podczas podróży samochodem, jak i samolotem – nadana jako bagaż rejestrowany. Ma optymalny rozmiar, który nie „przytłoczy” Cię w podróży, a jednocześnie zapewni komfort pakowania bez konieczności rezygnowania z zabierania potrzebnych akcesoriów.

Jakie walizki podróżne średnie wybrać?

Walizka podróżna średnia może być dostępna w wielu wersjach, różniących się zarówno designem, jak i konstrukcją. Do wyboru masz:


  • walizki średnie miękkie – wykonane z wysokiej jakości nylonu. Są bardziej elastyczne, stosunkowo lekkie, a przy tym mają co najmniej jedną kieszeń zewnętrzną, co może być bardzo wygodne,

  • walizki średnie twarde – sztywne i doskonale zabezpieczające przewożony bagaż. Świetnie spisują się w trudnych warunkach pogodowych, a przy tym są lekkie i wygodne do przenoszenia.

Bez względu na to, jaka średnia walizka na kółkach jest Ci potrzebna, odpowiedni model znajdziesz w kolekcji OCHNIK. Proponujemy średnie walizki w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze, nasi doradcy chętnie Ci pomogą!