Infolinia: +48 25 748 43 10   pon-pt: 08:00 – 18:00
Stanowisko: Specjalista ds. planowania zakupów
Miejscowość: Garwolin
OCHNIK S.A. jest liderem w branży odzieży i galanterii skórzanej.
Twórcami sukcesu marki OCHNIK są nasi Pracownicy. Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy na stanowisko

Specjalista ds. planowania zakupów w do siedziby firmy OCHNIK S.A. w Garwolinie

Podstawowe obowiązki:

► Bieżąca współpraca i budowanie relacji biznesowych z dostawcami
► Negocjowanie cen i warunków handlowych z dostawcami
► Aktywne prowadzenie procesów zakupowych (zamówienia, płatności)
► Współpraca z innymi działami firmy (m.in. marketingu, VM, logistyki)
► Uczestnictwo w targach i wystawach branżowych
► Branie czynnego udziału w tworzeniu i wyborze kolekcji wraz z zespołem projektantów oraz technologów
► Analizowanie trendów sprzedażowych I szukanie zależności między produktami
► Planowanie sprzedaży i zakupów w podległych grupach asortymentowych, analizy sprzedażowe

 Prowadzenie rozmów, korespondencji oraz dokumentacji handlowej w języku angielskim (branżowym)
► Nadzór nad odbiorem produkcji zagranicą, w tym w krajach azjatyckich
► Uczestnictwo w targach, wydarzeniach, wystawach branżowych w Polsce i zagranicą
► Regularne podróże służbowe w celach zawodowych

Wymagania:

► Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C2)
► Zaangażowanie, dokładność, punktualność
► Gotowość do pracy stacjonarnej (pełny wymiar godzinowy) w Garwolinie
► Wysokie umiejętności analityczne (czytanie liczb i wyciąganie wniosków) oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
► Prawo jazdy kat.B
► Znajomość zasad rządzących planowaniem zakupu towarów oraz zarządzaniem zapasami
► Umiejętność pracy w warunkach wymagających dużej samodzielności i podejmowania kluczowych decyzji nierzadko pod presją czasu

► Biegła obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego (Excel)
Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie handlowej lub produkcyjnej lub branży mody i/lub doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi oraz instytucjami zewnętrznymi (urzędy i agencje celne, urzędy certyfikujące, etc.)
► Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (miele widziane: ekonomia, finanse, handel, zakupy)

► Efektywne zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
► Wysoka kultura biznesowa

Oferujemy:

► Umowę o pracę na cały etat
Pracę stacjonarną w biurze w Garwolinie
► Pracę w dużej, polskiej firmie modowej o rosnącym europejskim zasięgu
► Możliwość rozwoju zawodowego i możliwości awansu – rozwój naszych pracowników jest filarem naszej strategii!

► Ciekawą i pełną wyzwań pracę w ambitnym i szybko rozwijającym się zespole
► Adekwatne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania (6.000 – 10.000 zł brutto)
► Przyjazną, nieformalną atmosferę i swobodę w wyrażaniu siebie
► Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie na życie - na preferencyjnych warunkach
► Benefity pracownicze - m.in. dofinansowanie do wypoczynku,
► Możliwość skorzystania z systemu rabatów na zakupy produktów z oferty firmy
► Możliwość rozwijania kompetencji w ramach licznych darmowych szkoleń, kursów oraz webinarów – dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą
► Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe)

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz przyłączyć się do naszego zespołu wyślij swoje CV w formie plików PDF nie przekraczających 250 KB (wpisując w tytule stanowisko z ogłoszenia) na adres mailowy: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie w OCHNIK S.A.”, która zamieszczona została tutaj.
Wyślij zgłoszenie
Email do wysyłania zgłoszeń: [email protected]