Zrób prezent

… i podaruj swoim bliskim upominek marki OCHNIK

Na pewno każdy z Państwa, a w szczególności kobiety chciałyby otrzymać miłą niespodziankę na swoje urodziny, imieniny, rocznicę lub inne święto. Sklep internetowy OCHNIK, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferuje możliwość zrobienia miłej niespodzianki bliskiej osobie.

Należy tylko wybrać coś co spodoba się obdarowywanej osobie i złożyć zamówienie. W trakcie składnia zamówienia, w koszyku w polu „Uwagi do zamówienia” należy wpisać: „Zrób prezent”. Skorzystanie z tej opcji jest możliwe jedynie przy wybraniu formy dostawy innej niż ''Za pobraniem''. Mogą więc z niej skorzystać Klienci płacący przelewem, online lub kartą.

W przypadku opcji „Zrób prezent” wybraną formę dokumentu potwierdzającego sprzedaż (paragon lub fakturę) wysyłamy listem na adres zamawiającego, a paczkę z prezentem, na adres osoby obdarowywanej, czyli podany jako adres dostawy.

Teraz możemy go za Ciebie zapakować w ekskluzywny papier ozdobny i przewiązać satynową wstążką, która nada całości eleganckiego charakteru.

Koszt opakowania drobnej galanterii – tylko 15 zł*
Koszt opakowania odzieży i torebek – tylko 20 zł*

Prezent dodatkowo zostanie zapakowany w karton wysyłkowy, aby zapobiec uszkodzeniu ozdobnego opakowania.

Tak przygotowana niespodzianka z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto ją dostanie.

* Ozdobne pakowanie jest usługą dodatkową i w przypadku wymiany lub zwrotu zakupionego towaru, jego koszt nie podlega zwrotowi.

Sklep internetowy OCHNIK zapakuje dla Ciebie prezenet!