Informacje prawne

Sklep internetowy www.sklep.ochnik.com jest własnością firmy "OCHNIK" S.A.. Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową (wyłączając ewidentne błędy systemowe) na dzień zawarcia umowy sprzedaży  przez złożenie zamówienia, dotyczącą tylko i wyłącznie sprzedaży przez stronę internetową www.sklep.ochnik.com, w rozumieniu przepisów prawa, i mogą różnić się od cen produktów dostępnych w salonach firmowych OCHNIK. Firma OCHNIK, zastrzega sobie prawo odmowy zwrotu różnicy w cenie produktu, którego zakupu Klient dokonał w salonie firmowym OCHNIK. Właściciel serwisu, firma "OCHNIK" S.A., dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie informacje www.sklep.ochnik.com były możliwie najdokładniejsze i aktualne. 

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym www.sklep.ochnik.com są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie www.sklep.ochnik.com są chronione prawem handlowym oraz umowami międzynarodowymi, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy "OCHNIK" S.A..

Treść i struktura strony internetowej www.sklep.ochnik.com chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie "OCHNIK" S.A..

Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep www.sklep.ochnik.com zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.