Infolinia: +48 25 748 43 10   pon-pt: 08:00 – 18:00

O firmie

W i-sklep.pl specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów e-commerce. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem. Przez lata zyskaliśmy zaufanie setek właścicieli prowadzących swój biznes w sieci. Wdrażamy zintegrowane systemy zarządzania wielokanałową sprzedażą. Nieprzerwany rozwój zapewnił Nam stabilną pozycję w czołówce producentów zaawansowanych narzędzi e-commerce’owych. Zespół i-sklep.pl tworzą specjaliści w każdym dziedzinie – doświadczeni programiści, skrupulatni wdrożeniowcy, utalentowani graficy oraz empatyczni accounci. To oni czuwają nad projektami Klientów od pomysłu, przez tworzenie, wdrażanie, aż po obsługę.
Wyróżnia Nas autorskie oprogramowanie, które dało Nam przewagę nad konkurencją. Teraz wyznaczamy trendy i ścieżki rozwoju nie tylko polskiego e-commerce. W takiej atmosferze pracy nie ma miejsca na szablony i standardowe rozwiązania. Do każdego zadania przystępujemy mocno zmotywowani. Właśnie poprzez takie nastawienie jesteśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy. Wiemy, że najlepsze pomysły rodzą się w przyjaznych warunkach, dlatego w Naszej firmie stawiany na indywidualne podejście do każdego członka Zespołu. Zapewniamy komfortowe warunki, najlepszy sprzęt, stabilność zatrudnienia oraz twórczą aurę.

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

© Sklep internetowy OCHNIK 2023. All Right Reserved.
e-commerce platform by