Używamy plików cookie w celach poprawy jakości usług świadczonych poprzez stronę, identyfikacji osób zalogowanych, zapamiętywania oglądanych lub zamawianych produktów lub danych z formularzy, obsługi konta w sklepie internetowym, personalizacji i dostosowania reklam i treści oraz statystycznych. Zapoznaj się z informacjami na ten temat klikając w ten link Polityka Prywatności, gdzie znajdziesz także informacje jak wyłączyć stosowanie plików cookie. Klikając w przycisk OK wyrażasz zgodę na ich użycie.

  OK
Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

Great Place to Work

RANKING NAJLEPSZYCH MIEJSC PRACY W POLSCE 2015 – OCHNIK ZWYCIĘZCĄ W SWOJEJ KATEGORII

26 marca 2015 r. Instytut Great Place to Work ® po raz siódmy ogłosił Listę Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce. W tegorocznej edycji przebadano 63 organizacje, zatrudniające łącznie niemal 34 tys. pracowników. Podczas uroczystej Gali w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie uhonorowano 21 z nich. Nagrody były przyznawane w 3 kategoriach, zależnych od wielkości zatrudnienia.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zwycięzcą tegorocznej edycji w kategorii firm zatrudniających poniżej 500 osób został OCHNIK, który awansował o 8 pozycji w stosunku do zeszłorocznego wyniku. Dodatkowo bardzo cieszy fakt, że po raz pierwszy w rankingach Great Place to Work® polska firma zajęła to zaszczytne miejsce.

Great Place to Work® Institute jest globalną firmą badawczą, konsultingową i szkoleniową, która pomaga organizacjom tworzyć wspaniałe miejsca pracy i utrzymywać ich wysoką jakość poprzez rozwijanie kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu. Współpracuje z firmami, organizacjami non-profit i agencjami rządowymi oraz edukacyjnymi w 45 krajach na wszystkich sześciu kontynentach. Corocznie, Great Place to Work pracuje z ponad 5 500 organizacjami, w których zatrudnionych jest ponad 10 milionów pracowników. Lista Najlepszych Miejsc Pracy honoruje firmy, które stosują wyjątkowe praktyki i programy promujące wartości wiarygodności, szacunku, uczciwości, dumy i koleżeństwa w relacjach między kierownictwem i pracownikami. W badaniach Great Place to Work® kluczowe znaczenie dla oceny końcowej mają opinie pracowników.

Firma OCHNIK już pięciokrotnie brała udział w konkursie – dotychczas najwyższą osiągniętą pozycją było 9 miejsce.

ABC