Używamy plików cookie w celach poprawy jakości usług świadczonych poprzez stronę, identyfikacji osób zalogowanych, zapamiętywania oglądanych lub zamawianych produktów lub danych z formularzy, obsługi konta w sklepie internetowym, personalizacji i dostosowania reklam i treści oraz statystycznych. Zapoznaj się z informacjami na ten temat klikając w ten link Polityka Prywatności, gdzie znajdziesz także informacje jak wyłączyć stosowanie plików cookie. Klikając w przycisk OK wyrażasz zgodę na ich użycie.

  OK
Infolinia pn-pt: 08:00 - 18:00 | tel +48 25 748 43 10

Dlaczego Ochnik

Idealne miejsce pracy

Na podstawie zebranych materiałów, konsultacji z menagerami i pracownikami stworzyliśmy model idealnego miejsca pracy, do którego dążymy.
Naszym celem jest aby każda osoba pracująca w firmie Ochnik mogła pozytywnie odpowiedzieć na poniższe pytania. Chcemy aby praca mimo wielu trudnych wyzwań i problemów dnia dzisiejszego była przyjemnością.
Pod wszystkimi pytaniami została umieszczona tzw. odpowiedź „idealna”, czyli taka która jest najbardziej optymalną, docelową.

Czy wiem, czego oczekują ode mnie w pracy?
• Wykonywania obowiązków zapisanych w karcie stanowiskowej
• Pozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy i wiary w misję i wartości firmy
• Realizacji celów wyznaczonych dla poszczególnych działów

Czy mam do dyspozycji materiały i sprzęt niezbędny do prawidłowego wykonywania pracy?
TAK:
• Sprawny komputer
• Oprogramowanie MS Office
• Telefon komórkowy

Czy codziennie mam w pracy możliwość wykonywania tego, co potrafię najlepiej?
Tak, na stanowisku pracy, na którym obecnie się znajduję, praca sprawia mi przyjemność, mam możliwość wykazania się w tym, co potrafię robić najlepiej.
Czuję się spełniona w tym, co teraz wykonuję.

Czy w ciągu ostatnich dwóch tygodni poczułem się choć raz doceniony, pochwalony lub czy dostałem informację zwrotną dotyczącą swojej pracy?
Tak, otrzymałem pochwałę, jeżeli wykonałem dobrze powierzoną mi pracę, a za szczególne osiągnięcia otrzymałem nagrodę. W wypadku, gdy czegoś nie wykonałem należycie, otrzymałem informację zwrotną na temat słabych punktów, nad którymi powinienem popracować.

Czy szefowi lub komuś innemu w pracy na mnie zależy, czy ktoś zauważa mnie jako osobę?
Tak, czuję się doceniany w pracy, wiem że jestem znaczącym pracownikiem dla firmy.
Nie czuję się w pracy anonimowy i czuję, że firmie zależy na tym, abym w niej pozostał.

Czy mój bezpośredni przełożony w pracy zachęca mnie do tego, abym się dalej rozwijał?
Tak, dostaję materiały do ciągłego rozwijania swojej wiedzy fachowej. Wiem, że jeżeli będę rzetelnym pracownikiem, mam szansę na awans. Polityką firmy są wewnętrzne awanse.

Czy w pracy liczy się moje zdanie?
Tak, jestem pytany o zdanie w wielu sytuacjach i wiem, że część informacji zostaje wykorzystywana do rozwoju firmy.

Czy misja firmy daje mi poczucie, że praca, którą wykonuję, jest ważna?
Tak, znam misję i wartości firmy i identyfikuję się z nimi. Dają mi poczucie, że robię coś wyjątkowego i moja osobista praca przyczynia się do realizacji całości.

Czy moi współpracownicy są wewnętrznie zdeterminowani, by wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie?
Tak, mam bardzo ambitnych współpracowników. Wierzą w to, co robią i chcą to wykonywać jak najlepiej. Nieustannie starają się dawać z siebie 100% oraz działać zgodnie z przyjętą misją i wartościami firmy.

Czy atmosfera w moim miejscu pracy jest bardzo dobra, że chciał bym tutaj pracować przez długie lata?
Tak, atmosfera w moim miejscu pracy jest tak dobra, że nie wyobrażam sobie pracować gdzie indziej. Wiąże swoją przyszłość z tą firmą.

Czy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy rozmawiałem z kimś o postępach, jakie poczyniłem?
Tak, miałem rozmowę podsumowującą ze swoim bezpośrednim przełożonym, za dany okres rozliczeniowy. Rozmowa taka powinna zawierać zarówno pozytywne informacje, jak i słabe punkty, nad którymi należy popracować.

Czy miałem w pracy możliwość dokształcania się i rozwoju?
Tak, uczestniczyłem w szkoleniach, które pomogły mi wykonywać swoją pracę jeszcze lepiej i wyniosły na wyższy stopień profesjonalizmu – tak abym stał się Ambasadorem Marki Ochnik. Dostałem możliwość uczenia się i wykonywania coraz bardziej odpowiedzialnych zadań. Miałem również możliwość pracy z doświadczoną kadrą menadżerską, co otwiera mi drogę do awansu w przyszłości.

ABC